Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Legume proaspete (ardei gras, castraveti, dovlecei, praz, rosii, sfecla rosie, vinete) si varza murata

Număr anunț
CN1041781
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256.950 RON
Valoare atribuită
199.195 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
19.04.2022 11:32
Anunț de atribuire
CAN1083576
Termen limită
19.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144587

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337

Valoare atribuită

199.195 RON

din 256.950 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 57.755 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.