Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

SISTEME DE DETECTIE, SEMNALIZARE SI ALARMARE CONCENTRATII OXIGEN_2022

Număr anunț
CN1041775
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986.190 RON
Valoare atribuită
971.718 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
21.04.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1084514
Termen limită
27.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 079-211447
Documentație de atribuire
DF1144448

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
SAMTEC SRL CUI RO1889654
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

971.718 RON

din 986.190 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 14.472 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.