Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Proiectarea, instalarea, avizarea şi punerea în funcţiune a centralei termice pe gaz
- Număr anunț
- SCN1094315
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
- Furnizor / câștigător
- TERMOPLUS SRL (CUI 24281272)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.352,94 RON
- Valoare atribuită
- 261.653,29 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2021 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1063433
- Termen limită
- 19.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126521
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERMOPLUS SRL CUI RO24281272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AB INSTAL SRL CUI RO 13319762
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AQVA TERMO SANIT SRL CUI RO 10026350
Valoare atribuită
261.653,29 RON
din 282.352,94 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 20.699,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.