Atribuită
Anunț de participare
Achizitie publica de utilaje si echipamente agricole la SCDA Brăila
- Număr anunț
- CN1041819
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI RO2240280)
- Furnizor / câștigător
- APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123.645 RON
- Valoare atribuită
- 1.123.440 RON
- Data publicării
- 22.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080088
- Termen limită
- 05.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 080-214548
- Documentație de atribuire
- DF1144692
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Valoare atribuită
1.123.440 RON
din 1.123.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro