Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,2% sub estimat
Servicii de internet în vederea implementării proiectului “Crearea și implementarea serviciilor comunitare integrate pentru combaterea sărăciei și a excluziunii sociale" cod MySMIS 122607, POCU 375
- Număr anunț
- SCN1094436
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.733 RON
- Valoare atribuită
- 46.047,78 RON 64,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2021 12:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1064294
- Termen limită
- 19.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126639
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
46.047,78 RON
din 128.733 RON estimat
64,2%
Adjudecat la 35,8% din estimat · economie 82.685,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.