Atribuită
Anunț de participare
Achiziție Autoatelier pentru intervenții la tehnica de comunicații și informatică (autoturism 7+1 locuri și echipamente/materiale).
- Număr anunț
- SCN1094416
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34221100-3 · Unitati mobile de interventie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 252.098,85 RON
- Data publicării
- 07.10.2021 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1062148
- Termen limită
- 18.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126706
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 252.100,84 RON Adjudecat: 252.098,85 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | autoturism 7+1 locuri pentru “autoatelier pentru intervenții la… | 197.478,99 RON | TIRIAC AUTO S.R.L. | 197.477 RON |
| 2 | dotare cu echipamente/materiale pentru “autoatelier pentru inte… | 54.621,85 RON | AUTO MATEI SELF SERVICE S.R.L. | 54.621,85 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO MATEI SELF SERVICE S.R.L. CUI 40689606
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
252.098,85 RON
din 252.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro