Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,9% sub estimat

Achizitie: “Cizme electroizolante de joasă tensiune, clasa 0”- Lot 1; “ Cizme electroizolante de înaltă tensiune, clasa 2”- Lot 2

Număr anunț
SCN1094412
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
NAKITA PROD COMIMPEX SRL (CUI 1212567)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.839 RON
Valoare atribuită
25.484,40 RON 26,9% sub estimat
Data publicării
07.10.2021 09:44
Anunț de atribuire
SCNA1060604
Termen limită
14.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126614

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 25.484,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cizme electroizolante de joasă tensiune, clasa 0 NAKITA PROD COMIMPEX 1.959,60 RON
2 Cizme electroizolante de înaltă tensiune, clasa 2 NAKITA PROD COMIMPEX 23.524,80 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

25.484,40 RON

din 34.839 RON estimat 26,9%

Adjudecat la 73,1% din estimat · economie 9.354,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.