Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Furnizare echipamente IT
- Număr anunț
- SCN1094411
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FILANTROPIA ORADEA (CUI 25661911)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.420,17 RON
- Valoare atribuită
- 65.428 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2021 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1062231
- Termen limită
- 18.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126623
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
65.428 RON
din 70.420,17 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 4.992,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.