Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Masina de spalat sticlarie de laborator cu instalatie de alimentare apa bidistilata si accesorii - 3 buc
- Număr anunț
- SCN1094389
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260 RON
- Valoare atribuită
- 136.800 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2021 08:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1060372
- Termen limită
- 19.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126629
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
136.800 RON
din 151.260 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 14.460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.