Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente pentru pregătire si evaluare psihologica și software pentru monitorizarea miscărilor ochilor si analiză comportamentală, aferente proiectului „SISTEM INTEGRAT PENTRU INTERVENȚIA LA DEZASTRE, URGENȚE ȘI CRIZE”, cod MySMIS: 137307, finanțat prin Programul Operațional Infrastructura Mare
- Număr anunț
- CN1041886
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090.484,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.090.460 RON
- Data publicării
- 23.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083635
- Termen limită
- 31.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 081-217407
- Documentație de atribuire
- DF1144928
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Instructiuni_pentru_ofertanti_Pregatire si evaluare psihologica.pdf.p7s
- 04.Proiect contract Pregatire si evaluare psihologica.Popesti.pdf.p7s
- 14.04.2022-Caiet de sarcini bratari medicale ochelari veste SEAP - v13.DOCX.p7s
- 4.SECTIUNEA FORMULARE Pregatire si evaluare psihologica. POPESTI.doc.p7s
- FisaDate_DF1144928.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Valoare atribuită
1.090.460 RON
din 1.090.484,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro