Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Autovehicul transport marfă/persoane
- Număr anunț
- SCN1094524
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL SRL (CUI 8517267)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.344,53 RON
- Valoare atribuită
- 344.000 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2021 10:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1061029
- Termen limită
- 25.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126908
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
344.000 RON
din 361.344,53 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 17.344,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.