- Număr anunț
- SCN1094504
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 674.267,89 RON
- Valoare atribuită
- 969.600,89 RON
- Data publicării
- 08.10.2021 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1063749
- Termen limită
- 22.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126797
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - Scule de mana cantitati minim-maxim-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini scule de mana-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1126797.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Tabel detalii producator-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOB&IUS CUI RO 23049178
Valoare atribuită
969.600,89 RON
din 674.267,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro