Atribuită
Anunț de participare
Achizitie ”Mobilier biblioteca școlara”
- Număr anunț
- SCN1094496
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
- Cod CPV
- 39155000-3 · Mobilier de biblioteca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.840 RON
- Valoare atribuită
- 200.760 RON
- Data publicării
- 08.10.2021 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1061533
- Termen limită
- 19.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126803
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
200.760 RON
din 200.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro