Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lichid cromatograf cu spectru de masa
- Număr anunț
- CN1041939
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE "CORIOLAN DRAGULESCU (CUI 2488480)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.298.190,30 RON
- Valoare atribuită
- 6.292.900 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1085462
- Termen limită
- 31.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 084-223994
- Documentație de atribuire
- DF1145170
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL CUI RO 14269328
Valoare atribuită
6.292.900 RON
din 6.298.190,30 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.290,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.