Atribuită Anunț de participare

Servicii de actualizare a Planului Urbanistic General al Orasului Lipova

Număr anunț
SCN1094625
Autoritate contractantă
Orasul Lipova (CUI 3519224)
Furnizor / câștigător
PROCAD SRL (CUI 17267321)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402.500 RON
Valoare atribuită
402.500 RON
Data publicării
11.10.2021 10:51
Anunț de atribuire
SCNA1061514
Termen limită
25.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126974

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCAD SRL CUI RO17267321
Terți susținători 1
GEOLINK SRL CUI RO 15045515

Valoare atribuită

402.500 RON

din 402.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.