Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare reactivi biochimie

Număr anunț
CN1041913
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.636.419 RON
Valoare atribuită
4.636.412 RON
Data publicării
23.04.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1089707
Termen limită
31.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 081-217619
Documentație de atribuire
DF1144741

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 4.636.412 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru biochimie compatibili cu analizorul VITROS 350 ROTEST 3.877.968 RON
2 Reactivi pentru biochimie compatibili cu analizorul BIOMAXIMA TUNIC PROD S.R.L. 654.144 RON
3 Reactivi pentru biochimie urină (examenul sumar de urină), comp… Novaintermed S.R.L. 104.300 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

4.636.412 RON

din 4.636.419 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.