Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat

“Servicii de paza si protectie a bunurilor, valorilor si persoanelor din cadrul unitatilor DEER MN - SDEE BUZAU”

Număr anunț
CN1035738
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
LEX PROTECT BUZĂU SRL (CUI 4595335)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869.882,62 RON
Valoare atribuită
685.893,60 RON 21,2% sub estimat
Data publicării
11.10.2021 08:15
Anunț de atribuire
CAN1073130
Termen limită
15.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126823

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

685.893,60 RON

din 869.882,62 RON estimat 21,2%

Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 183.989,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.