Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Microbuz / 2021

Număr anunț
SCN1094578
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370.000 RON
Valoare atribuită
365.000 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
11.10.2021 08:10
Anunț de atribuire
SCNA1061028
Termen limită
25.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127016

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

365.000 RON

din 370.000 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 5.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.