Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE MANAGEMENT PROIECT ISTER
- Număr anunț
- SCN1094739
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- OPTIMEAST EUROPE SRL (CUI 36806953)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.040 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2021 15:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1060747
- Termen limită
- 25.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127248
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPTIMEAST EUROPE SRL CUI RO36806953
Valoare atribuită
120.000 RON
din 120.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro