Atribuită
Anunț de participare
Achizitie autoturism de teren hibrid 4x4 permanent
- Număr anunț
- SCN1094681
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BEST CENTER SRL (CUI 13337297)
- Cod CPV
- 34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.058,80 RON
- Valoare atribuită
- 147.058,80 RON
- Data publicării
- 12.10.2021 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1061951
- Termen limită
- 29.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127084
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO BEST CENTER SRL CUI RO13337297
Valoare atribuită
147.058,80 RON
din 147.058,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro