Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat

Cabluri si conductori electrici

Număr anunț
SCN1094676
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
31321200-4 · Cablu de joasa tensiune si de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255.925,25 RON
Valoare atribuită
216.874,65 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
12.10.2021 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1063516
Termen limită
01.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127091

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 216.874,65 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 cablu de comanda MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 197.984,65 RON
3 conductori MYF şi FY ELECTROTERMOMETRIA S.R.L. 6.980 RON
4 conductori FSIFF, 2. cablu electric de sudura S.C. CESIVO S.R.L. 11.910 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CESIVO SRL CUI RO 6779296
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

216.874,65 RON

din 255.925,25 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 39.050,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.