Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SERVICII DE MENTENANTA TURBINA ULTRACENTRIFUGA ALFA WASSERMANN
- Număr anunț
- SCN1094668
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.000 RON
- Valoare atribuită
- 281.710 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2021 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1060522
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127117
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
281.710 RON
din 282.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 290 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.