Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare echipamente si servicii accesorii de instalare, punere in functiune, testare, instruire personal, upgrade memorie servere, mentenanta preventiva in perioada de garantie si suport tehnic, pentru proiectul: „Actiuni de simplificare a procedurilor administrative si de planificare strategica pentru cetatenii din Municipiul Oradea”, cod SMIS 135973, Cod unic de inregistrare nr: 4230487/2021/23
- Număr anunț
- CN1035640
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.821,77 RON
- Valoare atribuită
- 299.532 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1075474
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 198-515859
- Documentație de atribuire
- DF1126429
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Valoare atribuită
299.532 RON
din 299.821,77 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 289,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.