Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,9% sub estimat

Echipamente de protecție personală în cadrul proiectului „Întărirea capacității Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Vâlcea de gestionare a crizei sanitare COVID-19”

Număr anunț
CN1035661
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI 18035010)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
872.069,68 RON
Valoare atribuită
349.796,60 RON 59,9% sub estimat
Data publicării
12.10.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1075846
Termen limită
16.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 198-515858
Documentație de atribuire
DF1126670

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 872.069,68 RON Adjudecat: 349.796,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziția de echipamente de protecție personală 706.735 RON DELUXE CARDS 248.585 RON ↓64,8%
2 Materiale de dezinfecție și igienă 165.334,68 RON SOCADANCE MD SRL 101.211,60 RON ↓38,8%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

349.796,60 RON

din 872.069,68 RON estimat 59,9%

Adjudecat la 40,1% din estimat · economie 522.273,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.