Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

ACHIZITIE 2 AUTOTURISME

Număr anunț
SCN1094859
Autoritate contractantă
CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI (CUI 4266189)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34111000-8 · Breakuri si berline (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.590,42 RON
Valoare atribuită
148.199,96 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
13.10.2021 16:11
Anunț de atribuire
SCNA1061313
Termen limită
25.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127408

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

148.199,96 RON

din 151.590,42 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 3.390,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.