Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Servicii topo-cadastrale pentru realizarea procedurilor specifice de inregistrare sistematica a imobilelor de pe teritoriul Comunei Intregalde, jud. Alba, in sectoarele cadastrale: 6, 7, 60.
- Număr anunț
- SCN1094854
- Autoritate contractantă
- COMUNA ÎNTREGALDE (CUI 4562524)
- Furnizor / câștigător
- MERCURY GEOSYSTEMS SRL (CUI 36533438)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.453 RON
- Valoare atribuită
- 125.635 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2021 15:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1061197
- Termen limită
- 26.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127360
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCURY GEOSYSTEMS SRL CUI 36533438
Valoare atribuită
125.635 RON
din 134.453 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 8.818 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.