Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achiziție electostivuitor 2 tone

Număr anunț
SCN1094846
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI RO2739043)
Furnizor / câștigător
VECTRA EUROLIFT SERVICE SRL (CUI 6597308)
Cod CPV
44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.050 RON
Valoare atribuită
125.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
13.10.2021 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1061034
Termen limită
25.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127323

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

125.000 RON

din 126.050 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.