Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Trusa scule atelier auto
- Număr anunț
- CN1035844
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.984 RON
- Valoare atribuită
- 13.237,18 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2021 13:06
- Anunț de atribuire
- CAN1074238
- Termen limită
- 17.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126768
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Valoare atribuită
13.237,18 RON
din 13.984 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 746,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.