Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE DESZAPEZIRE SI COMBATERE A POLEIULUI PE RAZA COMUNEI MOIECIU, Judetul Brasov (satele Moieciu de Jos, Pestera si Magura) in perioada sezonului de iarna 2021-2022
- Număr anunț
- SCN1094970
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- A.G.M. STRADAL SRL (CUI 28276929)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313.500 RON
- Valoare atribuită
- 313.500 RON
- Data publicării
- 14.10.2021 22:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1060901
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127604
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.G.M. STRADAL SRL CUI 28276929
Valoare atribuită
313.500 RON
din 313.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro