Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare motorina pentru incalzit si pentru apa calda
- Număr anunț
- SCN1094886
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.647.191,32 RON
- Data publicării
- 14.10.2021 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1062365
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127425
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-de-sarcini-motorina-semnat.pdf.p7m
- Contract subsecvent-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1127425.pdf
- model-acord-cadru-semnat-semnat.doc.p7m
- Modele-formulare-motorina-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504
Valoare atribuită
1.647.191,32 RON
din 985.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro