Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,1% sub estimat
Furnizare servere 6 buc. - Tribunalul Bacau
- Număr anunț
- SCN1094884
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BACAU (CUI 4278370)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.008 RON
- Valoare atribuită
- 86.988 RON 28,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2021 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1061131
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127405
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Valoare atribuită
86.988 RON
din 121.008 RON estimat
28,1%
Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 34.020 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.