Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente pentru marcaje rutiere
- Număr anunț
- CN1035771
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 21867669)
- Cod CPV
- 34922000-6 · Echipament pentru marcaj rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.168.000 RON
- Data publicării
- 14.10.2021 02:12
- Anunț de atribuire
- CAN1070685
- Termen limită
- 26.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 201-522144
- Documentație de atribuire
- DF1127178
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Valoare atribuită
1.168.000 RON
din 1.168.067,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro