Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

„Transportul salariaților de la domiciliu la locul de munca si retur” pentru S.E. Chiscani

Număr anunț
CN1042112
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ILICOS TRANS COM SRL (CUI 6393685)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192.091,50 RON
Valoare atribuită
189.148,50 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
29.04.2022 11:10
Anunț de atribuire
CAN1082141
Termen limită
30.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145483

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

189.148,50 RON

din 192.091,50 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 2.943 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.