Anulată Anunț de participare

Achiziţie de echipamente și aparatură medicală pentru unitățile spitalicești care tratează pacienții infectați cu noul tip de coronavirus LOT 1-LOT 50, reluare 2 loturi 41 și 44 conform cerinţelor caietului de sarcini

Număr anunț
CN1042103
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.500 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
29.04.2022 09:30
Anunț de atribuire
CAN1078077
Termen limită
02.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145520

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 98.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem de mobilizare pasiva a membrului pelvin 35.000 RON Anulat
2 Bormasina chirurgie 63.500 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.