Atribuită
Anunț de participare
UNITATI DE CLIMATIZARE
- Număr anunț
- SCN1095038
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 42512300-1 · Unitati de climatizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.958,86 RON
- Valoare atribuită
- 21.958,86 RON
- Data publicării
- 15.10.2021 12:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1062478
- Termen limită
- 28.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127484
Documente
Documentația de atribuire
- 2- Caiet de sarcini - UNITATI DE CLIMATIZARE - 2021.PDF.p7s
- 3- Instructiuni pentru ofertanti - UNITATI DE CLIMATIZARE - 2021.PDF.p7s
- 4.1- Anexa 3 la draft contract -Conventie GDPR - UNITATI DE CLIMATIZARE - 2021.docx.p7s
- 4- Model contract de furnizare si Anexa nr. 1 si nr. 2 - UNITATI DE CLIMATIZARE - 2021.PDF.p7s
- 5 - Modele FORMULARE - UNITATI DE CLIMATIZARE - 2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1127484.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Valoare atribuită
21.958,86 RON
din 21.958,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro