Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Stație de tratare apă
- Număr anunț
- SCN1095035
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.151,26 RON
- Valoare atribuită
- 376.604,35 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2021 11:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1063385
- Termen limită
- 27.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127602
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRADE EUROPE INTERNATIONAL SRL CUI 32652363
Valoare atribuită
376.604,35 RON
din 378.151,26 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.546,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.