Anulată Anunț de participare

Sistem Antiincendiu Arhivă, Sistem Antiincendiu Server, Sistem avertizare creștere temperatură cameră server, Centrală Antiincendiu

Număr anunț
SCN1095020
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Cod CPV
35111500-0 · Sistem de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214.279 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.10.2021 10:50
Anunț de atribuire
SCNA1061745
Termen limită
15.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127511

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 214.279 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem Antiincendiu Arhivă 90.750 RON Anulat
2 Sistem Antiincendiu Server 80.672 RON Anulat
3 Sistem de avertizare creștere temperatură cameră server 12.605 RON Anulat
4 Centrală Antiincendiu 30.252 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.