Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
AMENAJARE PIATA GARII CAMPULUNG MOLDOVENESC
- Număr anunț
- SCN1095014
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA (CUI 15670513)
- Furnizor / câștigător
- CALCARUL SA (CUI 7220224)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354.446,03 RON
- Valoare atribuită
- 349.404,77 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2021 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1062876
- Termen limită
- 03.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127490
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Subcontractanți 1
GHENUTA SRL CUI RO 7444663
Valoare atribuită
349.404,77 RON
din 354.446,03 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 5.041,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.