Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Motostivuitor 5 tone

Număr anunț
SCN1094974
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
UTIL S.P.C. SRL (CUI 1285275)
Cod CPV
42415110-2 · Autoincarcatoare cu furca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327.500 RON
Valoare atribuită
325.100 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
15.10.2021 07:37
Anunț de atribuire
SCNA1061373
Termen limită
01.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127577

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275

Valoare atribuită

325.100 RON

din 327.500 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 2.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.