Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Execuția lucrărilor aferente obiectivului de investiții: ,, Modernizarea iluminatului public în Orașul Sebiș”

Număr anunț
SCN1095222
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118.722,28 RON
Valoare atribuită
1.116.211,77 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.10.2021 21:01
Anunț de atribuire
SCNA1064324
Termen limită
08.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127871

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.116.211,77 RON

din 1.118.722,28 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.510,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.