Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru determinare de gaze, electroliti,metaboliti si co-oxiometrie, compatibil cu echipamentul Gastat 735
- Număr anunț
- CN1042136
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1082905
- Termen limită
- 10.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 089-239732
- Documentație de atribuire
- DF1145559
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI DETERMINARE GAZE SI ELECTROLITI,METABOLITI SI CO-OXIOMETRIE GASTAT_signed.pdf
- FisaDate_DF1145559.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
2.000.000 RON
din 750.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro