Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
ACORD CADRU VACCIN GRIPAL INACTIVAT PENTRU SEZONUL 2021-2022
- Număr anunț
- SCN1095154
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- BIO EEL SRL (CUI 1199107)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.000 RON
- Valoare atribuită
- 240.355,70 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2021 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1062056
- Termen limită
- 02.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127704
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
240.355,70 RON
din 260.000 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 19.644,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.