Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 69,3% sub estimat

Achiziția autovehicule

Număr anunț
SCN1095148
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.000 RON
Valoare atribuită
77.249,57 RON 69,3% sub estimat
Data publicării
18.10.2021 10:14
Anunț de atribuire
SCNA1062484
Termen limită
03.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127626

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 252.000 RON Adjudecat: 77.249,57 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 buc Autovehicul 84.000 RON MIDA 77.249,57 RON ↓8,0%
2 buc Autovehicule 168.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SRL CUI RO 6682144

Valoare atribuită

77.249,57 RON

din 252.000 RON estimat 69,3%

Adjudecat la 30,7% din estimat · economie 174.750,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.