Atribuită Anunț de participare

DALI - Proiectare, modificare clădire existentă ( arhitectură, rezistență, instalații) întocmire și obținere aviz de securitate la incendiu Stationar Astra

Număr anunț
SCN1095293
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
DANINA STAR SRL (CUI 3581471)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680.050,42 RON
Valoare atribuită
680.000 RON
Data publicării
19.10.2021 21:36
Anunț de atribuire
SCNA1065638
Termen limită
04.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127932

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Subcontractanți 1
AVYAN PROIECT SRL CUI RO36956586

Valoare atribuită

680.000 RON

din 680.050,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.