Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Executie lucrari „Lucrări de consolidare și refacere platformă străzi în satul Mlaceni” și „Lucrări de consolidare drum comunal DC5, Perișani-Mlăceni, pct Popa Elena”
- Număr anunț
- SCN1095287
- Autoritate contractantă
- Comuna Perisani (CUI 2541703)
- Furnizor / câștigător
- CAZICOM SRL (CUI 7545803)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.263.305,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.014.869,40 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2021 20:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1062003
- Termen limită
- 03.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127920
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI VALCEA CUI RO 7796899
Valoare atribuită
1.014.869,40 RON
din 1.263.305,22 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 248.435,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.