Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat

"Licenta ANSYS Associate CFD (1 task), 10xANSYS Associate HPC (per core)"

Număr anunț
SCN1095285
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
INAS SA (CUI 2319694)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.000 RON
Valoare atribuită
195.000 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
19.10.2021 20:03
Anunț de atribuire
SCNA1061666
Termen limită
28.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1127884

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INAS SA CUI RO 2319694

Valoare atribuită

195.000 RON

din 215.000 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 20.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.