Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
Aparate portabile de detectare a scurgerilor de gaze naturale prin metoda spectroscopiei LASER
- Număr anunț
- CN1042143
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- GAS ALARM SERVICES SRL (CUI 14607429)
- Cod CPV
- 31642000-8 · Aparate de detectie electronica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.460.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.940.000 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1089216
- Termen limită
- 08.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 089-245492
- Documentație de atribuire
- DF1145824
Documente
Documentația de atribuire
- CS nr. 8211_Aparate detectare care utilizeaza tehnologie laser_v2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1145824.pdf
- Formular propunere tehnica - Aparate detectare gaz_v2.pdf.p7s
- Model contract_Aparate detectie + Anexe_v2.pdf.p7s
- Model Formulare_Aparate de detectie_v2.pdf.p7s
- ST nr. 515_APARATE DE DETECTARE SCURGERI GN prin TEHNOLOGIE LASER 03.2022_v2.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GAS ALARM SERVICES SRL CUI RO 14607429
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SMARTECH CONSULT SRL CUI RO 13991177
Valoare atribuită
4.940.000 RON
din 5.460.000 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 520.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.