Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Reparații elemente de construcție în stația Slatina 400/220 kV și CE Slatina
- Număr anunț
- CN1036016
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- NOVACOM GROUP INVEST S.R.L. (CUI 40777554)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.805 RON
- Valoare atribuită
- 439.530,43 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2021 09:38
- Anunț de atribuire
- CAN1074862
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127792
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Instructiuni Ofertanti-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1127792.pdf
- FORMULARE TRANSELECTRICA-semnat.docx.p7s
- Model Contract -semnat.pdf.p7s
- Proiect Tehnic -Piese desenate-semnat.pdf.p7s
- Proiect Tehnic-Piese scrise -semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVACOM GROUP INVEST S.R.L. CUI 40777554
Terți susținători 1
FINANCIAL CENTER CONCRET SRL CUI RO 26350921
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEW MAR CONSTRUCT SRL CUI 33926890
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIOCLAR IMPEX SRL CUI RO15363004
Valoare atribuită
439.530,43 RON
din 449.805 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 10.274,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.