Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Contract furnizare „ Servere„
- Număr anunț
- SCN1095227
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR SI ADMINISTRAREA BAZELOR DE DATE (CUI 26362870)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.151,26 RON
- Valoare atribuită
- 347.660 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2021 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1063048
- Termen limită
- 04.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1127859
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
347.660 RON
din 378.151,26 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 30.491,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.