Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
Achizitie "Rezervoare pentru transport si alimentare carburanti si statii mobile pentru alimentarea cu carburanti auto"
- Număr anunț
- CN1042195
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798.049 RON
- Valoare atribuită
- 703.892,20 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1083720
- Termen limită
- 06.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 089-239996
- Documentație de atribuire
- DF1145499
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EURIAL SRL CUI RO 16924229
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FAMI ELECTRONIC SRL CUI RO 6720256
Valoare atribuită
703.892,20 RON
din 798.049 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 94.156,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.